Kadınlar Evlilikten Ne Bekliyor ?

0 oy, Ortalama : 0,00/5
Kadınlar Evlilikten Ne Bekliyor ?

Kadınlar evliliklerinde ilk olarak kendi kararlarına saygı duyulmasını isterler ve aynı şekilde düşüncelerine de önem verilmesini her zaman beklerler.

Bunun dışında erkeğin evde reislik taslamak yerine karısına her zaman yardımcı olması ve onu terslemek yerini onu anlamaya çalışmasını isterler.

Kadınlar kocası eve geldiği zaman bir çift güler yüz isterler.

Çok açım yemek yaptın mı gibi sözleri daha kapıyı açar açmaz duymak istemezler. Onlar zaten yemeklerini yapmışlardır sizden sadece bir gülümseme ve ufak bir öpücük beklemektedirler.

Kadın bazı erkekler tarafından temizlikçi gibi görülür. Bu yüzden evi dağınık kullanırlar. Fakat kadınlar erkeğin evi temizlemesini istemez, sadece eşyalarını ortalığı dağıtmadan aldığı yere bırakmasını isterler.

Kirli sepetine koyulacaksa kirli sepetine veya dolaba koyulacaksa dolaba koyulması onlar için en büyük yardım sayılmaktadır.

Çocuklu eşlerde ise çocuğun her türlü sorunlarıyla bayanlar ilgilenecek gibi bir algı vardır. Fakat bu algı çok ama çok yanlıştır. Bu çocuk iki kişinin çocuğudur. Kadın evin işlerini hallederken ağlayan çocukla erkeğin ilgilenmesini istemektedir. Yada erkek karısının yorgunluğunu fark etmeli ve eşine bunu ben yaparım diyebilmelidir.

Kadınlar evin bütün yükünü üzerilerinde taşırlar aslında. Fakat her ne yaparlarsa yapsınlar erkekler tarafında hep bir şey yapmıyormuş muamelesi alırlar. Fakat erkek ona bir tanem bütün günde çok yoruldun ellerine kollarına sağlık iyi ki varsın gibi cümleler kursa yetecektir.

Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder