Kadınları Çekici Gösteren Detaylar

0 oy, Ortalama : 0,00/5
Kadınları Çekici Gösteren Detaylar

Her ilişkinin başlangıcı olan flört için erkek ve kadın arasında birbirlerine çekici gelen detayların olması gerekir. Erkekler ise ilk görüşte dikkat ettiği bazı şeyler vardır.

Erkekler samimi ve içten bir gülümsemeye bayılırlar. Gülümsemek kadınları çekici kılan en önemli özelliklerden biri. Suratı asık kadınları dünya güzeli olsa çekemeyecek erkekler çok fazla. Gülümsemek bir kadının çekici olması için yapması gerektiği en basit yoldur. Erkekler beyaz dişli ve güler yüzlü bayanları daha çok tercih etmekte.

Kadınların doğal makyaj seçmesi de çekicilikte ön plandadır. Çünkü aşırı makyaj her zaman yapaylığı getirir. Doğal ve sade bir makyaj kadının güzelliğini daha çok göstermeye yardımcı olur. Abartılı allık kullanmayın. Takma kirpik yakışmıyorsa, takmayın. Dudak kalemi ile daha kalın dudaklar elde edebilirsiniz.

Kırmızı renk, erkekler için kadınların cazibesini ön plana çıkarır. Kırmızı bir elbise, kırmızı ruj kadınların daha çekici olmasını sağlar.

Saçlar da kadınların çekici gözükmesinin sebeplerindendir. Gür ve dağınık saçlar sizin daha havalı gözükmenizi sağlayacaktır. Saçlarınızla oynamanız kadınları daha çekici gösterecektir. Saçlarınız her zaman bakımlı olsun. Erkekler uzun saçlı ve bakımlı kadınları daha çekici bulur.

Kadının kendisinden emin olması, açık sözlü ve rahat davranması da erkekler tarafından etkileyici olmasına yetecektir.

Size en çok yakışan kokuyu bulun. Siz ortamdan uzaklaşırken insanların sizi kokunuzla hatırlamasına izin verin.

Çekici olmak için her zaman dekolteli giyinmeniz gerekmez. Gizemli kadın her zaman daha çekicidir. Güzel olduğunu düşündüğünüz bölgelerinizi ön plana çıkarın.

Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder