Kadınların Erkeklerden Soğuma Nedenleri

0 oy, Ortalama : 0,00/5
Kadınların Erkeklerden Soğuma Nedenleri

Kadınlar sürekli olarak ilgi isteyen narin kişilerdir. İlgisiz kaldıkları an dünyada adeta kendilerini yalnız hissederler ve özellikle hayatındaki erkek ona ilgi göstermiyor ise ondan yavaş yavaş uzaklaşarak soğumaya başlarlar. Bu yüzden onlarla her zaman azda olsa ilginizi göstermelisiniz.

Erkekler genel olarak kendilerini beğenen varlıklardır. Fakat kimileri bunu belli etmezken kimileri ise sürekli dile getirmektedir. İşte kendisini bu şekilde dile getiren erkeklerden kadınlar anında soğur. Hiç zaman kaybetmeden daha duydukları ilk anda soğuma oluşur.

Bir erkek tarafından arzuyla istenmek kadını çok mutlu eder. Fakat erkek kadını sadece arzular ve hep bunu dile getirip hep bunu isterse kendinden fazlasıyla soğutmayı başarmış olur.

Erkekler akıllarınca kadını kıskandırmak için başka kadınlardan bahsederler. Aslında kendilerinin bu esnada kıskanıldıklarını düşünürler fakat kadın tarafından tam tersi bu durum itici bir davranış olarak algılanır ve o erkekten uzaklaşıp soğumasına neden olur.

Klasik herkesin kullandığı cümleleri kurmak bir kadına yapmacık gelmektedir. Kadınlar doğal ve kalpten söylenen içten sözler beklemektedir. Fakat erkek herkesin dediği gibi 'sen hayatımda gördüğüm en güzel kişisin' gibi sözler kullandığı zaman kadında bir uzaklaşma görülür ve bu sözler ona hiç samimi gelmez.

Kadınlar kendilerine baktıkları gibi erkeklerinde kendilerine bakmalarını isterler. Bakım onlar için önemli bir yer almaktadır ve karşısında bakımsız bir erkek gördükleri zaman onlardan soğutmaktadırlar.

Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder