Kadınların Tekrarladığı İlişki Hataları

0 oy, Ortalama : 0,00/5
Kadınların Tekrarladığı İlişki Hataları

Kadınlar için bir ilişki süreci yaşamak çok önemlidir. Bu süreçte korktukları kadar yaptıkları hatalarda ilişki süreçlerinin bitmesine neden olmaktadır. Bunun için kadınlar olarak yapmamaları gereken hataları yazdık.

İlk yapılan hata ise erkek arkadaşınızı sık sık aramaktır. Bir ilişki de karşı tarafı sık sorguya çekmek onu bıktırır. Bu durumda da erkek sizden soğur. Bunun için onu sık sık aramayın. Zaten sizindir. İşi bitince elbet sizi ara o zaman size anlatır nerede olduğunu.

Bir ilişkide ona çok bağlı ve aşık olduğunuzu göstermek sizi çok zayıf gösterir. Bunun için ona olan aşkınızı zamanı geldiğinde belli edersiniz. Bu durumda sizin yapmanız gereken kendinizi çok fazla serbest bırakmamanız dır.

İlişkide yaşanan herhangi bir sorunu ertelemek gene aynı durumda ilişkide kadınların yaptığı hatalar arasındadır. Bu hataları sık ertelemek ilişkinin yara kapmasına neden olacağını unutmayınız.

Aşıkken etrafınızı ihmal etmek de gene aynı şekilde ilişkide kadınların yaptığı hatalar arasında yerini almaktadır. Bunun için bu hatalardan da uzak durulmalıdır.

İlişkide karşı tarafa hep hak vermek de yanlış bir durumdur. Sizde kendi otoritenizi koruruz. İpleri sizin elinizde olsun. Bu durumda sizde hata yapma hatanız da azalmış olur hem de ilişkinizde sizde söz sahibi olursunuz.

İki kişi arasında yaşanan ilişkide söz sahibi ikinizde olun. Bu hatadan uzak durun. İkinizin de söz hakkı olsun ki ilişkiniz daha iyi ve daha sağlıklı sürsün.

Umarım iyi bir birliktelik yaşarsınız.

Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder