Kilo Almanın Püf Noktaları Nelerdir ?

0 oy, Ortalama : 0,00/5
Kilo Almanın Püf Noktaları Nelerdir ?

Bazı insanlarda çok hızlı kilo alma ve bunları tekrar kolaybir şekilde verememe problemi var iken bazı insanlarda da bunun tam aksine herne yapar ise yapsın kilo alamama problemi vardır. Sizler de eğer kilo alamıyorve bu sayede de hem çok zayıf kalıp hem de halsiz bir şekilde kalıyor isenizdikkat etmeniz gereken birçok püf nokta da bulunmaktadır.

İlk olarak bir spormerkezine yazılabilir ve onların size verdikleri spor listesine uyarak her gündüzenli sporunuzu yaparak istediğiniz kiloya uyana kadar bu spor ile dehayatınıza devam edebilirsiniz. Sadece bu kadarı ile de değil sadece sebze vemeyve ile beslenmek yerine sizler de protein ve karbonhidratlardan bedeniniziçin her ne kadar gerekli ise onu alabilir ve sizler de kendiniz için gereklikiloyu alabilirsiniz.

Eczaneler aracılığı ile satılan ve insanların iştahlarınıaçan kilo arttırıcı ilaçları da alabilir ve sizler de bunlar ile kendiiştahlarınızı açabilirsiniz. Daha çok kapalı ortamlarda yemek yemeyi tercihetmek yerine ne kadar açık ve doğal olan ortamlarda yemeyi tercih eder iseniz ozaman sizler de havanın güzel oluşundan etkilenerek oldukça iştahlı bir şekildeyemeklerinizi yiyebilirsiniz. Sadece bu da değil her sabah kahvaltı yaptıktanon dakika sonra tok karnına yiyecek olduğunuz çörek otu veya çörek otu yağı dasizlerin etkili ve sağlıklı bir şekilde kilo almanıza yardımcı olacaktır. 

Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder