Kırışıklıkları Yok Eden Maske Tarifi

0 oy, Ortalama : 0,00/5
Kırışıklıkları Yok Eden Maske Tarifi

Kırışıklar bir çok nedene bağlı olarak oluşur, yaş, makyaj, hızla verilen kilolar, stres gibi faktörlere bağlı olarak kırışıklar oluşur kırışıkları azaltmak ve ortadan kaldırmak için yapılması gereken birkaç yöntem vardır bu yöntem ile kusursuz bir cilde sahip olabilirsiniz.

Bal,limon suyu ve badem yağı, yapmanız gereken bir tatlı kaşığı badem yağını, bir tatlı kaşığı bal ve bir tatlı kaşığı limon suyunu küçük bir kasede iyice karışımını sağlamak olsun sonra kırışıkların olduğu bölgeye parmak uçlarınız bu maskeyi uygulayın ve uygularken parmak uçlarınız ile masaj yapın yapılan masaj kan dolaşımını hızlandırır ve bu karışımın cilde daha hızlı nüfus etmesini sağlar kırışıkların olduğu bölgeye uyguladıktan sonra tüm cildinize uygulayın kırışıklar başta olmak üzere , sivilce, sivilce lekelerine, siyah noktalara da iyi gelir 30 dakika kadar cildiniz de beklettikten sonra ılık su ile yıkayın. Bu maskeyi haftada iki defa yapın ve 4-5 hafta bu maskeye devam edin kırışıklıklarınızı her uygulama sonrasın da azaldığını göreceksiniz.

Gül yağı, gül yağı kırışıklarınız kesin çözüm sunar yapmanız gereken bir yemek kaşığı kadar gül yağını kırışıklıklarınızı olduğu bölgeye uygulamak olsun uygularken masaj yapmayı unutmayın. 20-25 dakika kadar gül yağını cildinizde bıraktıktan sonra ılık su ile yıkayın bu uygulamayı 10 gün boyunca her gün uygulayın kırışıklarınız zamanla kırışıklarınız da azalma olacaktır. Eğer 10 günün sonun da halen kırışıklarınız var ise 5 gün daha devam edebilirsiniz. 

Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder