Kırmızı Abiye Elbise Modelleri

0 oy, Ortalama : 0,00/5
Kırmızı Abiye Elbise Modelleri

Kırmızı, bir kadına en çok yakışan ve özellikle de abiyelerde tercih edilen ama kullanımı oldukça zor olan bir renktir. Basit ya da abartılı durmaması için ton ve kumaş uyumuna ayrıca zaten dikkat çekici olduğu için de detaylarına dikkat etmek gerekiyor.

Kırmızıya en çok yakışan abiye modelleri; yırtmaçlı, bacak dekoltesine sahip ve biraz uçuşan etekli modeller. Eğer dekolte kullanmak istemiyorsanız, eteklerinin üzerine bir kat tül eklenmiş bir elbise de aynı uçuş uçuş etkiyi yaratacaktır. Daha oturaklı bir tercih yapmak istiyorsanız, balık model sizin için uygun olacaktır. Bunun dışında prenses modeli de tercih edebilirsiniz.

Yakasına göre V yaka ve tül pencereli modeller, düşük omuzlu modeller, tek omuzlu modeller, dantel yakalı modeller en çok tercih edilen abiye model çeşitlerindendir. Eğer, omuz ve sırt dekoltesine sahip bir abiye tercih ettiyseniz kırmızı da zaten gösterişli bir renk olduğu için uzun, balık modelli ya da en azından diz altında biten modelleri seçmelisiniz. İp askılı modellerde de boy oranına dikkat etmelisiniz. Eğer kısa etek boylu bir elbiseye sahipseniz kalın askılı modelleri tercih etmeniz daha asil bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır.

Dantel ve kloş elbiselerle bu senenin modasını yansıtabilirsiniz. Yine dantel detaylarını elbisenizin kollarında tercih edebileceğiniz gibi tül kollu kırmızı abiye elbise modellerini seçerek de hem şık hem modaya uygun bir görünüm elde edebilirsiniz.

Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder