Kız Çocuğu İçin Örgü Bolero Modelleri

0 oy, Ortalama : 0,00/5
Kız Çocuğu İçin Örgü Bolero Modelleri

Kız çocukları annelerinin tercihleri mümkün olduğunca hem süslü hem rahat kıyafetler giydirmektir. Bolero modelleri için değişik yakalar farklı kollar gibi pek çok seçenek mevcuttur. İlk modelimiz panço şeklinde kolsuz bir şekilde tasarlayabilirsiniz. Bir başka model boleroyu pullu iplerle örerek hiç bir şey yapmasınız da değişik bir hava katacak olmasıdır.

Boleronun yakasını kapatmak için kalın iplerden örülmüş bir bağcık kullanabilirsiniz. Boleroyu etek gibi de örebilirsiniz. Etek olarak değil bolero olarak kullanacaksınız. Boleroların önünün kapanacak şekilde yapılması ideal olmasını sağlayacaktır. Modele V yaka yaparak ve ön kısmı sivri bir şekilde örerek mektup zarfı modeli verebilirsiniz.

Bolero modelini kollu yada kolsuz şekilde yapabilirsiniz. Boleroların belirli bir şekli olmamakla birlikte siz hayal ettiğiniz şeyleri bir araya getirerek değişik şeyler ortaya çıkarabilirsiniz.

Boleronun detaylarını lütfen atlamayın. Renklendirmek için çok fazla seçenek var. Başka bir model örnek verelim yarım kollu bir model bu yakasını papatya yaprağı yada ağaç yaprağı modeli şeklinde örerek ortaya değişik bir model çıkartabilirsiniz.

Başka güzel model sırayla iplerin farklı renklerini kullanarak da yapılmasıdır. Boleroyu boğazlı yüksek bir yaka olarak da tercih edebilirsiniz. Boleronun uç kısımlarını da farklı tasarlayarak örebilirsiniz. Mesela girintili çıkıntılı olabilir. Yaprakların uç kısımlara eklenmiş havasıyla olabilir. Boleronun yakasını büzgülü bir şekilde örerek geri kalan kısımlarını örümcek şekli ile örerek de değişik şeyler ortaya çıkartılabilir.

Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder