Kötü Giden İlişki Nasıl Düzeltilir?

0 oy, Ortalama : 0,00/5
Kötü Giden İlişki Nasıl Düzeltilir?

Kötü giden bir ilişkiniz mi var? Hiç dert etmeyin. Küçücük ip uçları ile kolaylıkla kötü giden ilişkinizi rayına sokabilir ve mutlu bir ilişkiye devam edebilirsiniz. Bunun için ilk olarak alttan almayı öğrenmelisiniz. Şöyle ki ilişkiniz de mutlaka sorunlar yaşanabilir, hatta büyük kavgalar bile olabilir eğer ki kavgalar ve tartışmalar nedeni ile ilişkiniz kötü gidiyor ise bunun çaresi alttan almaktır. Tartışma ve kavga durumunda alttan alan taraf, sakin kalan taraf siz olmalısınız. Tartışmalarda böyle bir tutum sergilediğiniz vakit işler mutlaka bir şekilde yoluna girecektir.

Eğer ilişkiniz de eski heyecan kalmadı ve bu nedenle işler kötüye gitmeye başladı ise bu nokta da ilişkiye heyecan katmalısınız. Bunun için küçük sürprizler, beklemediği anda güzellikler yaptığınız vakit ilişkiniz eski heyecanına kavuşacaktır. Bu şekilde de kötü giden ilişkiniz rayına girecektir.

Eğer kötü giden ilişkinin sebebi sevgi eksikliği ise bu durumda yapılacak çokta şey yoktur. Eğer siz seviyor iseniz bu ilişki için çaba göstermelisiniz. Ancak çabalarınız boşa çıkıyor ise bu nokta da en doğru adım ilişkiyi bitirmektir. Sevgi eksikliğinden kötü giden bir ilişkiniz var ise düzeltme adına çokta çaba sarf etmenin manası yoktur.

Kötü giden ilişkiyi düzeltmek adına küçük sürprizler yapmayı ve alttan almayı başardığınız zaman ilişkinin düzeldiğini sizde fark edebilirsiniz. Biraz çaba ve emek işleri düzeltecektir.

Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder