Koyu Renk Oje Nasıl Çıkarılır ?

0 oy, Ortalama : 0,00/5
Koyu Renk Oje Nasıl Çıkarılır ?

Kadınların bakım alanında en önem verdikleri noktalardan birisi, tırnak bakımıdır. El ve tırnak bakımı her kadın için üzerinde durulması gereken alanlardan birisidir.El ve tırnakların bakımlı olması, manikürden geçtiği kadar, ojelerden de geçmektedir. Ojeli tırnaklar daha canlı daha bakımlı görünmektedir. Ojeleri zevkle sürer, kurumasını bekleriz. Peki ya ojelerin çıkarılması nasıldır? Ojeler çıkınca, tırnaklarda koyu renklerin dağılması yaşanmaz mı? Kalan ojelerde tırnaklarda hoş bir görüntü sağlamaz. Bu görüntünün ortadan kalkması için,koyu renk ojelerin çıkmasının da kolay olması için sizlere bahsedeceğimiz birkaç önemli nokta sayesinde gönül rahatlığıyla koyu renk oje kullanıp,çıkarabilirsiniz.


Koyu renk ojeleri sürmeden önce, çıkmasının da kolay bir hale gelmesi adına yapabileceğimiz ilk adım, ojenin altına tırnak cilası uyguluyoruz.Uyguladığımız bu tırnak cilası sayesinde, hem koyu renk ojeler tırnağımıza zarar vermeyecek hem de tırnak cilası olduğu için, koyu renk ojeler dağılmadan,kolayca tırnaktan aseton ve pamuk yardımıyla çıkarılabilecektir.  Koyu renk ojeleri çıkardığınızda, tırnaklarınızda dağılan koyu renk oje dokusunu tamamen ortadan kaldırabilmek için yapabileceğimiz diğer adım ise; 1 kase sıcak suya eklediğimiz 1 çay kaşığı karbonatlı suda ellerimizi 5 dakika bekletmektir. Karbonatlı su sayesinde tırnaklarımızda kalan koyu renk ojeler temizlenecek, tertemiz bir tırnak görüntüsü oluşturmuş olacağız.
Bu yöntemleri mutlaka bir yere not etmelisiniz. Koyu renk ojelerden temelli kurtulmak için, bu önemli noktalar sizi kurtaracaktır. Bizden söylemesi.

Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder