Limon ile Cilt Temizliği Nasıl Yapılır ?

0 oy, Ortalama : 0,00/5
Limon ile Cilt Temizliği Nasıl Yapılır ?

Cilt temizliği için limon ile tüm cilt sorunlarınızı gidecek, siyah noktalar, kırışıklar, pullanma ve sivilceler mükemmel etki yapar. Limon suyu cilde parlaklık ve güzellik verir.

Limon suyu ile cilt temizliği birkaç yöntemi vardır bu yöntemlerle oluşan cilt sorunuz hızla ortadan kalkacaktır. Yarım limon suyunu küçük bir kaseye alın ve bir parça pamuk ile cildinize uygulayın ve uygularken masaj yapın masaj kan dolaşımını daha hızlı sağlar ciltteki yağ oranını normal düzeyde sağlamasını sağlar. Limon ile cilt bakımı için haftada 2-3 defa limon suyunu uygulayın ve 2-3 hafta düzenli olarak yapın. 

Başka bir yöntem daha limon suyu ile cilt bakımı için yarım limonun suyunun içine bir su bardağı su ilave edin ve sabahları yüzünüzü bu limonlu su ile yıkayın bu karışımı haftada 2-3 defa yapın ve 2 hafta yeterli olacaktır yüzünüz temizlenecek, cilt lekeleri, siyah noktalar, kırışıklar, oluşan pullanmalar sivilce ve sivilce izlerine iyi gelecektir. 

Limon suyu ile cilt temizliği kan dolaşımını sağlayacak parlak ve güzel bir cildinizin oluşmasını sağlayacaktır. Limon suyu ile başka bir yöntem daha yarım yemek kaşığı limon suyunun içine yarım yemek kaşığı zeytin yağını karışımını sağlayın ve karışımını sağladıktan sonra cildinize uygulayın ve 20 dakika kadar cildiniz de beklettikten sonra yüzünüzü yıkayın. Bu uygulamayı haftada iki defa ve 2-3 hafta devam edin. Cildiniz temizlenecek ciltteki tüm sorunlarınız gidecektir.

Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder