Limon ile Saç Rengi Nasıl Yapılır ?

0 oy, Ortalama : 0,00/5
Limon ile Saç Rengi Nasıl Yapılır ?

Saç renginizi açmak istiyorsanız bunu doğal yoldan yapmak istiyorsanız size mükemmel bir çözüm hem saç renginiz açılacak hem de saçınız doğallığını kaybetmeyecektir.

Bunun için size limon ile saç renginiz nasıl açılacağını kaç farklı şekilde anlatacağım.Hangisini denerseniz deneyin sonuç istediğiniz şekilde olacaktır.
Yapmanız gereken, 3-4 adet limonun suyunu bir kaseye alın eğer saçlarınız kalınlık ve uzunluğu fazla ise oranı artırabilir veya azaltabilirsiniz.
Elde ettiğiniz limon sularını saç diplerimiz de başlayarak saç uçlarınıza kadar devam edin isterseniz ellerinizle isterseniz bir şişeye alın limonun suyunu ve saçlarınızı tutamlara ayırıp her tutamı ıslanıncaya kadar uygulayın ardında güneşe çıkın sırtınızı güneşe dönün bir saat sonra aynı şeklide yüzünüzü güneşe dönün güneş korucu krem uygulayın yüzünüze güneş lekelerin de de korunun. Bu uygulamayı hafta da bir defa ve 3-4 haftaya kadar devam edin istediğiniz renk ortaya çıkıncaya kadar. Ayrıca limon saç deriniz için de mükemmel sonuç verir kaşıntı, kepek ve pullanma sorununa iyi gelir.
Farklı bir uygulama daha limon suyuyla yapabileceğiniz bir uygulama olan, limon ve papatya karışımı olan, iki yemek kaşığı papatyaya bir su bardağı suyla 3-4 dakika kadar kaynat 5 dakika demlemeye bırak ardın da 3 limonun suyunu elde et ve papatya suyu ve limon suyunu iyice karıştır ve saçlarınıza iyice uygulayın ve güneşte bir saat bekletin ardında duş alın bu uygulamayı da haftada bir defa ve sonuç elde edinceye kadar devam edebilirsiniz. 

Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder