Modanisa Pardüse Modelleri

2 oy, Ortalama : 3,00/5
Modanisa Pardüse Modelleri

Tesettür giyimin olmasa olmazı olan, dış giyimin parçalarından biri olan pardösüler önlü markalardan biri olan MODANİSA da bu yılda kendine yakışan model ve renk kesimle iddialı tasarımlar ortaya çıkartmışlardır. Pardösü almayı düşünenler için size bu yılın gözde model ve renklerini araştırdık bu modeller şunlardır.

Gizli fermuarlı, bileğe kadar uzun olan hafif geniş kesimli olan farklı renklerde mevcut olan bu yılın modellerinden biridir yer yaş aralığının kullanabileceği bir modeldir.

Vizon renkli, düğme detaylı ve kemer ile kombin lenmiş bileğe kadar uzun olan modanisa pardösü modelidir. Bu modelde bu yılın modelli olup tercih edilen modellerden biridir.

Hakim yaka, uzun bileğe kadar olan, geniş kesimli olan farklı renkleri de mevcut olan özellikle genç ve orta yaş bayanlarının tercih ettiği bir modeldir.
Balıkçı yaka, uzun bir kesimi olan, düğme ve kemer ile detaylandırılmış olan bir modeldir. Bu model de en çok tercih edilen modellerden biridir farklı kombinler oluşturabilirsiniz. Bulunduğunuz her ortama uyum sağlayan bir modeldir.

Saks mavisi, bileğe kadar uzun olan, kapişönlü pardesü modelli özellikle genç kızların tercih ettiği bir modeldir. Hem rengi hem kesimi oldukça güzel ve kullanışlı olan bir modeldir.

Kot olan, sivri yaka olan, taşlanmış kot kumaşı ile orta yaş ve genç bayanların tercihi olan spor giyinmeyi sevenlerin tercih ettiği modellerden biridir. Kot olan başka bir modelde fermuarlı olan hafif geniş kesimli ve diz altı uzunluğuna sahip kullanışlı bir modeldir.

Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder