Neden Hep Yanlış Erkekler Sizi Buluyor?

0 oy, Ortalama : 0,00/5
Neden Hep Yanlış Erkekler Sizi Buluyor?

Hayatınızın aşkını bulamamaktan mı şikayetçisiniz? Ya da hayatınıza giren her insanın doğru insan olmadığına mı şahit oldunuz? Bu durumu birçok bayan yaşamıştır ne yazık ki. Hayır ben yaşamadım diyenler ise aşk hayatında şanslı olan bir azınlık gruptasınız demektir.

Neden hep yanlış erkekler sizi buluyor? Eğer bu sorunun cevabını bulamıyor ve bu problem içinde debelenip duruyor iseniz buyurun cevabını öğrenin.

Aslında yanlış erkekler sizi bulmuyor, siz onları arayıp buluyorsunuz. Hayatınıza gelen her insanı buyur ettiğiniz an işler karmakarışık hale gelir ve yanlış şeritte ters yöne ilerlediğinizi ta ki kazanın ardından anlarsınız.

Bu aşamada ilk olarak kalbinizin kapılarını kapatma yoluna gitmelisiniz. Her güzel söze, tatlı dile kanarsanız işiniz zor demektir. Yol boyunca yanlış insanlar ile vakit harcamak zorunda kalırsınız ve üzülen taraf siz olursunuz. Öncelikle sosyal medya üzerinde size ilgi gösteren beyleri bir kenara bırakın. Bir gün bakıp bir gün bakmayan, ilgilenip ilgilenmediği belli olmayan ve her çiçekten bal alma peşinde olan çapkın beyleri de geri plana atın. Bu aşamada sadece ama sadece kendinize odaklanın. Nasıl birini istiyorsunuz? Güçlü mü olmalı, merhametli mi, romantik mi, yoksa sert duruşlu mu? Öncelikle bunu belirleyin. Bu aşamadan sonra seçici olun. Sizi üzebilecek potansiyelde ki insanlar karşısında net durun. Çizgilerinizi koruyun, çizgiyi aştıklarında da gereken tepkiyi koyun. İşte o zaman yoldan yanlış insanlar çekilecek ve doğru insan karşınıza çıkacaktır.

Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder