Örgü Bebek Bolero Modelleri

0 oy, Ortalama : 0,00/5
Örgü Bebek Bolero Modelleri

Sevimli bebeklerimize değişik bolero modelleri hangi kıyafetin üstünden kullanacağımıza göre değişmektedir. Bolero da kolları yarasa kol şeklinde örülen tek düğmeli modeller bebekler üzerinde oldukça şirin durmaktadır.

Başka bir model de ise Boleronun kollarını ters yarım ay şeklinde örerek beden kısmını da farklı şekillendirerek örebilirsiniz. Boleroyu panço şeklinde örerek uçlarında da püsküller ekleyerek örebilirsiniz. Boleroları kendiliğinden desenli yapabilir yada üzerine sonradan motifler ekleyebilirsiniz. Boleroyu elbise modelinde de örebilirsiniz.

Bolero modellerinde çok şık duran tarz elbiseyle kombin yapılmasıdır. Elbisenin bolerosunu yarım kollu düz örgü ile örebilir. Küçük ponponları da üzerine dikebilirsiniz. Tercih edebileceğiniz bir diğer model ise balıkçı yaka olanlardır. Veya boleronun yakasına çilek yaprakları isleyerek kurdele geçirmekte oldukça şirin gösterecektir. Bebeğinizin başının üşümemesini isteyebilir ve bunun içinde şapkalı bir model örebilirsiniz.

Boleroda bir diğer model örümcek ağı şeklinde örülmüş modeller olup bu modellerin kelebeği andıran bir hissi oluşturması oldukça garip olup favori listenize ekleyebilirsiniz. Diğer model yakalı olabilir yakaların yuvarlak uçlu olabilir.

Bu modelin beden kısmını minik minik delikleri olacak şekilde örebilir ve keten bir elbisenin üzerine giydirebilirsiniz. Son modelimiz yapraklı model ise yaprakların birbirine eklenmiş gibi görünmesine rağmen tek parça halinde örülerek oluşturulabilir olmasıdır. Yaprak modelin de omuzlara tek sıra halinde yaprakları döşeyerek dökümlü görünmesini sağlayabilirsiniz. Bu modelde beyaz renk oldukça şık durmaktadır.

Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder