Örgü Bebek Patik Modelleri

0 oy, Ortalama : 0,00/5
Örgü Bebek Patik Modelleri

Minicik ayaklar üşümesin diye minicik patikler örmek hem eğlenceli hem de çok kolay. Soğuk havaların vazgeçilmezi olan patikler, minik adımlar için de vazgeçilmezdir. Soğuk kış aylarında bebeklerinizin ayaklarını üşümemesi için rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Birbirinden güzel hem erkek hem de kız bebekleriniz için bu cici patikler, örgü örmeyi seven annelere boş zaman değerlendirmesi sunuyor. Özellikle anneanneler ve babaanneler torunlarına zevkle ördükleri patikler çok fazla zamanınıza almaz. Büyükler için olduğu kadar bebekler için de rengârenk cicili bicili patikler karşımıza çıkmaktadır.

Her geçen yıl farklı modellerle çeşidi bol olan bu örgü bebek patikleri, bazıları şişle örülürken bazıları da tığla yapılmaktadır. Zaten bebeklere ne giydirirseniz yakışırken çıtı pıtı patiklerle çok tatlı oluyorlar. Özellikle son moda olan Convers ayakkabı şeklinde örülen bebek patikleri hem kız hem erkek bebekler için alternatif bir seçenek olmaktadır. Yine uzun çizme şeklinde de örülebilmektedir.

Ayakkabı şekilleri verilerek örülen bebek patikleri de bulunmaktadır. Tığ işini sevenler için de bebek patik modelleri bulunmaktadır. Kız bebekler için hazırlanan örgü patikler genellikle boncuklarla süslenmekte ve dantel detaylarıyla karşımıza çıkmaktadır.

Yine kız bebekleri için alternatif bol olmakla beraber kurdele ile süslenmiş patikler de ön plana çıkmaktadır. Geleneksel patik modellerinin yanında son derece modern ve zarif bebek patikleri de bebeklerinizin ayağını süslemektedir. Bütün bu şıklığının çeşit bolluğunun yanında örgü bebek patiklerini yapmak aynı zamanda çok kolaydır. Bir çift bebek patiğini gün içerisinde kolaylıkla yapabilirsiniz. 

Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder