Örgü Bebek Yelekleri Modelleri

144 oy, Ortalama : 4,01/5
Örgü Bebek Yelekleri Modelleri

Yeni doğanlardan daha büyük bebek gruplarına hitap eden değişik değişik pek çok model bulabilirsiniz. Kız bebeklerine bir model örmek istiyorsanız. elbise modelinde kare yaka kenarlarında minik minik ponponları olan yelekler tercih edebilir ve üzerine farklı renkler de fiyonklar koyarak daha şirin bir hale getirebilirsiniz.

Diğer model önden çapraz iliklenen ceket modelleri kız çocuklarının üzerinde çok cici olan bu modelin kenarlarını dalgalı bir şekilde daha da değişik hale getirebilirsiniz. Bu anlattığım model aynı zamanda çok hareketli olan bebeklere kolay giydirme özelliği de sağlayacaktır.

Başka bir model ise yakalı olan ceket modelleri bu modeli uzun kollu yada kısa kollu tercih edebilirsiniz. Ceketin beden kısmını ise düz yada desenli olarak örebilirsiniz. Yelekleri tamamen kolsuz olarak da örebilirsiniz. Bu model için tek renk tercih edebilirsiniz.

Erkek bebekler içinde bu model oldukça uygundur. Uykudan uyandıktan sonra hasta olmaması için hemen giydirebilirsiniz. Önüne tek düğme koyun bu hem kullanımını kolaylaştıracak hemde bebeğin üzerinden çıkmayacaktır. Ceketin uçlarına minik örgü kalpler, araba, çiçek, güneş gibi sembolleri koyabilirsiniz. Ceketlerin sadece omuz kısımlarından iliklenen bir modelde yapabilirsiniz.

Bebeklere kıyafet giydirmek çoğu anne için sorun olabilmekte, bu modelde inanılmaz kolaylık sağlamakta aynı zamanda bu modeli istediğiniz desenlerle örebilirsiniz. Bir diğer model ise boğazlı olan model fakat böyle olması bebeği boğmaz tam aksine daha sıcak tutacaktır.

Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder