Örgü Çocuk Çanta Modelleri

0 oy, Ortalama : 0,00/5
Örgü Çocuk Çanta Modelleri

Bu çantalarda tercih edebileceğiniz yüzlerce çeşit var. Size sadece birkaç model anlatarak kafanızda bir netlik oluşturmaya çalışacağız. İlk modelimiz aynı torba şeklini yansıtabilir. Ağzını büzerek bu model çantaları kullanabilirsiniz.

Desen olarak ise renkli iplerle desenler işlemek etnik bir hava yaratmak oldukça hoş duracaktır. Diğer model oldukça klasik olan tek kulplu iş hayatında kullanılan çantalar bunun rengini siyah tercih ederek çalışma yaşamında ne kadar zevkli farklı tercihler yapabileceğinizi yansıtabilirsiniz.

Daha günlük modeller içinse omuzdan asılan bir model yapabilirsiniz. Bu modellere yine örgüden desenler ekleyebilir ve çantanın ağzını kapatabilmek içinde fermuar yada düğmeli bir bant koyabilirsiniz. Bu çantalarda modelin tümünde örgü kullanmak zorunda değilsiniz sap kısmını deri kullanmak daha da kullanışlı olacaktır.

Çantayı düz bir örgüye kendiliğinden işlenmiş bir modelle de tercih edebilirsiniz. Bir diğer modelimiz ise örgüyü pencereler açarak oluşturup içine uygun bir astarla tercih ederek yapabilirsiniz bu model yine çalışma hayatında olan bayanların kullanabileceği yada bir anda dışarı çıkarken kullanabileceği modellerden biridir. Sırt çantası kullanmayı sevenler içinde model önerimiz elbette var.

Bu modellerde ön cep kullanabilirsiniz. Kapak yapabilir ve açılmaması için de kilit kullanabilirsiniz. Çantayı metal aksesuarlarla yada hepimizin evinde bulanan çatal iğneleri, düğmeleri kullanarak farklı bir model yaratabilir ve başka insanlara da ilham veren modeller ortaya çıkarabilirsiniz. Unutmayın bu modellerde renk seçimi elegan durması için oldukça önemlidir. 

Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder