Örgü Mini Etek Modelleri

0 oy, Ortalama : 0,00/5
Örgü Mini Etek Modelleri

Örgü yıllardır modasını kaybetmeyen, eldivenden kravata, çoraptan bluza, etekten atkıya kadar hemen her kıyafete konu olmuş ve modasını da korumaya devam etmektedir. Bunlardan en şaşırtıcı olanı da örgü mini etek modelleridir.

Birbirinden güzel mini etek modellerini ve her zevke uygun örgü modelleri bulmak günümüzün teknoloji çağında artık çok daha kolaydır. En çok göze çarpan örgü mini etek modeli ise özellikle Güney Kore modasından dünyaya yayılan ve birbirinden zarif bayanların tercih ettiği dantel örgü mini eteklerdir.

Bunlar birbirinden güzel renk seçeneği ve modelinin yanında özellikle etek kenarlarındaki kupür detayları ile oldukça şık ve elegan mini etek modelleri arasında listenin başında gelmektedirler.

Bir diğer model ise orlon ipi ile örülen dar kesim mini eteklerdir. Bunlar arasında da en çok tercih edilen ve göz alan model farklı renk kombinasyonlarının oluşturduğu düz örgünün renk cümbüşü yarattığı modellerdir.

Öte yandan yine örgü ile eteğe hava katmak adına yapılan fırfır detayları yahut etek kenarı detayları da örgü model mini etekleri daha tercih edilir kılmaktadır. Son olarak da asimetrik kesim örgü mini etekler de son zamanların kural tanımaz gençlerinin ruhunu yansıtmak adına oldukça öne çıkan modellerden biri haline gelmiştir.

Sizler de farklı tarzlara yönelmek ve örgünün şıklığını eteğinizde de görmek isterseniz hemen bir tane örgü mini etek örmenizi yahut edinmenizi tavsiye ederiz. 

Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder