Örgü Patik Modelleri

1 oy, Ortalama : 5,00/5
Örgü Patik Modelleri

Çeyizim izin en güzel süsleyici sidir patikler ve bir o kadar kışın ayaklarımızı sıcak tutan şeydir. Hele ki renk renk ve değişik değişik olan modelleriyle adeta göze çarparak hoş bir hava yaratır. Hem sıcak tutar hemde görünümü ile kalbimizi fetih eder.

Patikler renk farkı olmaksızın her şekilde yapılıp giyilebilmektedir. Üstelik üzerinizde bulunanlar hangi renkte ise o renkte patikler örüp renkli renkli ve farklı şekillerde kıyafetlerinizle kombin yapabilirsiniz.

Günümüzde daha çok hal ağzı ile pofuduk olarak adlandırdığımız ve daha çok bota benzer tarzda olan rahat ev ayakkabıları tercih edilmektedir. Hele ki bunlar artık öyle bir hal almıştır ki, örgü ile yapılarak daha rahat bir ayakkabı haline getirilmiştir. Bu modellere üstelik istediğiniz renkte kendi istediğiniz bir model ile çok rahat ellerinizle sahip olabilirsiniz. Tabi işin içinde el emeği olunca giymesi ve konforu daha bir başka oluyor.

Aynı zamanda değişik tarzlar elde etmek için babet ayakkabı dediğimiz modeller ile de patik modeli oluşturabiliyorsunuz. Bu patiklerin önleri biraz daha açık oluyor ve giyildiği zaman sizi sıkma gibi bir lüksü olmuyor. Üstelik bu modellere de istediğiniz renkte ve istediğiniz tasarımda sahip olabilmek sadece sizin ellerinizde. Bize sorarsanız sade bir renkle örüp, ardından önüne bir çiçek modeli uygularsanız çok şık ve değişik bir gösterim elde etmiş olacaksınız.

Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder