Pratik Makyaj Teknikleri Nelerdir ?

0 oy, Ortalama : 0,00/5
Pratik Makyaj Teknikleri Nelerdir ?

Gün içinde bazen ne yazık ki saatler yeterli gelmez. Kimi zaman işleri bitirmek adına uykudan feragat ederken kimi zaman uyku için işlerimizi yarım bırakmak zorunda kalabiliriz.

Gün içinde tüm bu koşuşturmanın yanı sıra bir de kadınların makyaj derdi var. Yapsan olmuyor, yapmasan olmaz, sabahın erken saatlerinde uyku sersemi sıcacık yataktan saatler önce çıkılarak yapılan makyaj uygulamaları çoğu kadının hayatının bir bölümünü çalabilmektedir.

İşe, okula, bir buluşmaya geç kalmanın sebebi olan makyaj artık sizi rahatsız etmeye başladı ise bu yazımızda sizlere pratik makyaj tekniklerinden bahsedeceğiz. Oldukça kısa süre içinde pratik biçimde makyaj uygulaması yapmak için ilk olarak doğru ürünler kullanmak şart.

Fondöten uygulamasında ilk olarak fondöten öncesi bazı parmak uçlarınız ile kısa sürede tüm cilde yedirebilirsiniz. Pratik bir fondöten uygulaması için fondöten süngerleri kullanmak akıllıca bir tercih.

Kısa zamanda eşit olarak tüm yüze fondöteni süngerle kusursuzca dağıtabilirsiniz. Eğer pratik bir eye liner çekmek istiyor iseniz fırça yerine kalem eye liner yahut likit dip liner kullanabilirsiniz.

Hem daha kolay hem de daha kusursuz pratik bir eye liner uygulaması yapabilirsiniz. Eşit ve orantılı bir eye liner için bant yöntemini kullanmak son derece pratik ve kolaydır. Son olarak pratik bir ruj uygulaması için dudak kalemi ile dudağınıza bir çerçeve çekebilir ve sonrasında ruj ile çerçevenin içini doldurabilirsiniz. 

Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder