Prenses Gelinlik Modelleri

0 oy, Ortalama : 0,00/5
Prenses Gelinlik Modelleri

Her genç kızın hayallerini süsleyen, bir rüya gibi gelen evlilik merasiminde, şıklık ve geleneklerimizden kalma en önemli ve en güzel detaydır gelinlikler. Peki bu gelinliklerde; her zaman zarafetini, şıklığını, güncelliğini ve modernliğini koruyan gelinlik modeli hangisidir? Prenses gelinliklerdir. Prenses gelinlik modelleri, her genç kızı prenses zarafetine bürünmekle kalmaz, ona şıklık ve güzellik kazandırmaktadır. Siz de, düğününüzde prenses gelinliğinizle dikkat çekici bir güzelliğe kavuşmak istiyorsanız, yazımızı dikkatle okumanızı tavsiye ederiz. 

Prenses gelinlik modelleri; büstiyer kısmında çokça drape, inci, taş detayı bulundurmaktadır. Büstiyer kısmındaki hareketlilik, gelinliğin etek kısmında dümdüz bir tülle kapanmaktadır. Prenses gelinlik modellerinin hemen hemen hepsinde, şık bir büstiyer tasarımı, kabarık ve sade olan gelinliğin etek kısmı göze çarpmaktadır. 

Prenses gelinlik modellerinde; straplez gelinlikler daha çok tercih edilmektedir. Straplez kesim gelinliğin dışında, kayık yaka dantelle taçlanan omuz detayları, uzun kollu ve dantelle süslenen model gelinlikler, kalın askılı gelinlikler olmak üzere, büstiyer kısmında çeşit çeşit prenses gelinlik modellerinin üstleri tasarlanmaktadır. Eğer siz de, güzelliğinizden ve zarafetinizden ödün vermek istemiyor, düğününüzde kusursuz bir güzelliğe ve şıklığa sahip olmak istiyorsanız, prenses gelinlik modelleri tam size göre. Kabarık bir forma sahip olan gelinliğin alt kısmındaki gösterişli hava ve ihtişam, büstiyer kısmındaki taşlar, inci süslemeler ya da drapelerle hareketlenen prenses gelinlik modellerini, modern bir çizgide giyerek, şıklık kavramını, güzellik ve zarafet kavramını üzerinizde taşıyabilirsiniz. 


Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder