Ruh Eşinizi Bulduğunuzu Nasıl Anlarsınız ?

0 oy, Ortalama : 0,00/5
Ruh Eşinizi Bulduğunuzu Nasıl Anlarsınız ?

Her insan yaşadığı hayatta ruh eşini bulmanın hayalini de kurar. İyi anlaştığı, bir bakışından bir hareketinden binlerce kelime anlayabildiği, ona benzeyen, ruh eşi olan birisini ister. Peki, ruh eşini bulduğunda insan ne hisseder? Bulunca nasıl anlar? 

Öncelikle ruh eşinizi bulduğunuzda onunla aranızdaki tıpa tıp benzerlikleri fark etmekle başlarsınız. Aynı müziklerden, filmlerden, kitaplardan etkilenmişsinizdir. Aynı nesneleri sevip, bir konu üzerinde düşünceleriniz bile birebir aynıdır. Zıt hiçbir özelliğinizi fark etmezsiniz. Kavga edip, tartışacağınız hiçbir konunuz yoktur. Ufak bir tartışmada dahi yoluna koymayı ve ortayı bulmayı bilirsiniz.

Bu kişi aynı zamanda anlayışlı ve düşüncelidir. Aslında sizin hayal ettiğiniz bir insandır. Size benzeyen, sizi çok iyi anlayabilen ve konuşmaya gerek duymadan iyi veya kötü her anınızı hissedebilen, her an yanınızda olan birisidir. Siz çağırmadan gelir, sizde aynı şekilde o çağırmadan yanında olursunuz. Daha çok vakit geçirmek ve daha çok onunla eğlenmek istersiniz. Aynı zamanda çevrenizde de en çok vakit geçirdiğiniz kişi zaten, odur. Her derdinizi onla paylaşır, en güzel haberlerinize onun ortak olmasını istersiniz. Başınızdan geçen her olayda ilk aklınıza gelen insandır.

Genelde planlarınızı ve programlarınızı birbirinize uydurursunuz, birlikte gideceğiniz yerler sizde daha çok merak uyandırır. Çünkü bilirsiniz ki, çok eğlenceli ve farklı bir gün olacaktır. 

Bunlar dışında, onun gülümsemesini seviyorsanız, onun mutluluğu mutluluğunuz oluyorsa, her an onun yanında olmalıysanız, ona baktığınızda kendinizi şanslı ve mutlu hissediyorsanız zaten ruh eşinizi bulmuşsunuz demektir.

Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder