Saç Kırıklarını Tedavi Etme Yolları

0 oy, Ortalama : 0,00/5
Saç Kırıklarını Tedavi Etme Yolları

Saç kırıkları hemen hemen her bayanın kabusu olmaktadır bir türlü saçlarımızın uzamasına izin vermez ve saçların sönük, yıpranmış olarak görünmesine neden olur saç kırıkları için bitkisel yağlar ve maskelerle saçlarınız da ki kırıkların geçmesini sağlayacak ve daha sağlıklı saçların oluşmasını sağlayacaksınız.

Mayonez, mayonezin için de ki vitaminler saç kırıkların tedavisin de mükemmel sonuç verir saçları güçlendirir ve sağlıklı uzamasını sağlar. Saç uzunluğunuz yetebilecek kadar mayonez saç diplerinize de başlayarak saç uçlarınıza kadar uygulayın. saçlarınızda bir bir buçuk saat kadar bekletin mayonezi ardın da saçlarınızı şampuanla yıkayın. haftada iki defa ve 3-4 hafta bunu saçlarınıza uygulayın.

Yumurta ve zeytinyağı, iki yumurta ve iki yemek kaşığı zeytin yağını iyice karıştırın ve saçlarınıza iyice uygulayın saçlarınızı toplayın ve bir bone ile kapatın bu uygulama 2 saat saçlarınız da kalsın sonra şampuanla yıkayın. Hafta da iki defa ve 3-4 defa bu maskeyi saçlarınıza uygulayın ikinci uygulamadan sonra bile saçlarınız da ki değişimin farkına varacaksınız.

Limon suyu ve bal karışımı maskesi bu maske de mükemmel etkisi vardır eşit oran da iki yemek kaşığı bal ve iki yemek kaşığı limon suyunu iyice karıştırın ve saç uçlarınıza uygulayın kalan maskeni saç diplerinize de uygulayabilirsiniz saçlarınız da kepek, kaşıntı ve pullama varsa çok iyi gelecektir bu maske bu maskeyi haftada iki defa ve 3-4 hafta boyunca düzenli olarak saçlarınıza uygulayın saç kırıklarınızı mükemmel tedavi edecektir.

Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder