Saç Uzatan Bitkisel Yağlar Nelerdir ?

0 oy, Ortalama : 0,00/5
Saç Uzatan Bitkisel Yağlar Nelerdir ?

Saçlar bir bayan için oldukça önemlidir bayanın dış görünüşün de saçlar dikkat çeken noktalardan biridir. sağlıklı saçlara sahip olmak ve her bayanın hayali olan uzun saçlara sahip olmak için yapmanız gereken bir kaç bitkisel yağ ile istediğiniz uzunlukta saçlara sahip olabilirsiniz.

ARGAN YAĞI, argan yağı son zamanlar da hem cilt güzelliği hem de saç ve saç derisi için mükemmel sonuçlara ulaşılmıştır. Yapmanız gereken saçlarınızın uzunluğuna göre argan yapını küçük bir kaseye koymak ve parmak uçlarınızı kullanarak ilk önce saç derisine sonra saçlarınızı saç ucuna kadar uygulayın. bir saat kadar bekletin ardında ise şampuanla saçlarınızı yıkayın bu uygulamayı haftada iki defa yapın. Argan yağını 6-8 uygulamaya kadar devam edin saçlarınızın uzadığını görecek ayrıca canlı ve parlak saçlarla kavuşacaksınız.
Zeytin yağı ve bir yemek kaşığı limon suyu, saçlarınızın uzunluğuna yetebilecek kadar zeytin yağını küçük bir kaseye alın ve içine bir yemek kaşığı limon suyu katın. İyice karışımını sağlayın ve saç deriniz de saç uçlarınıza kadar uygulayın saç derinize uygulamanızın sebebi saç derisini beslemek ve saçların daha hızlı uzamasını sağlamak saç uçlarına ise kopmalara ve saç kırılmalarına son vermek sağlıklı saçların oluşmasını sağlamak içindir.

AYRICA, gül yağı, Hindistan cevizi yağı,badem yağı gibi yağları da haftada bir defa duş almadan önce saç ve saç derinize uygulayabilirsiniz yağlar dışında papatya suyu ile saçlarınızı yıkamakta saçlarınızın uzamasını sağlar saçlar uzarken sağlıklı olarak uzamasını sağlar. 

Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder