Saç Uzatmak İçin En Etkili Saç Maskesi

0 oy, Ortalama : 0,00/5
Saç Uzatmak İçin En Etkili Saç Maskesi

Biz bayanların hayalidir uzun saçlara sahip olmak bir bayanın fiziksel görünüşün de önemli bir ayrıntıdır. Saçlar fön, boya, çevresel faktörler gibi sorunları yüzün de saçları sağlıklı uzatılmıyor ve saç kırılmaları, saçlar da kopmalar oluştuğu için istediğimiz saç uzunluğuna gelmiyor.
Saçlarınız da ki kırılma ve kopmaları durdurmak ve sağlıklı saç uzatmak için size iki maske tarifi bu maskelerle saçlarınızı istediğiniz uzunluğa getirebilirsiniz.
Elma sirkesi, saçlarınızı hafta da 2 defa duş almadan önce elma sirkesi iyice ıslatın saç köklerinizden başlayarak saç uçlarınıza kadar devam edin. 25-30 dakika kadar saçlarınız da elma sirkesi kalsın ardın da duş alın. Bu uygulamaya 3 hafta devam edin saç köklerinizi besleyecek ve daha sağlıklı saçlara kavuşacaksınız.

Yumurta ve zeytinyağı ile mükemmel saç uzunluğa kavuşacaksınız, iki yumurta ve iki yemek kaşığı zeytin yağını bir kasede iyice karıştırın ve saç diplerinize uygulayın ve masaj yapın yaparken sonra saçlarınızı kökten uca doğru bu maskeyi uygulayın. Bu maskeyi haftada iki defa ve 2 yapın. 3-4 hafta devam edin. Saç deriniz de ki kepeklenme, kaşınmaya da iyi gelir saç derisini besler ve saçların Hızlı uzamasını sağlar.

Beslenmenize dikkat edin, bolca meyve ve sebze tüketin. Balık haftada iki defa tüketin, gün de 2 litre su için. Duş alırken saç diplerinize masaj yapın ve zeytinyağı, argan yağı, badem yağı, Hindistan cevizi yağı gibi yağları saç derinize uygulayın ve haftada bir defa ve duş almadan önce yapın bu işlemi.

Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder