Saçların Kırılmaması İçin Öneriler

0 oy, Ortalama : 0,00/5
Saçların Kırılmaması İçin Öneriler

Bir kız her ne kadar saçları kırılmasın ister ise istesin enufak toplar iken bile yıpranmasından olayı oldukça kötü bir şekilde deuçlarında kırıklar oluşur. Saç uçlarında yer alan bu kırıkların sizler deolmaması ya da var ise yok olmasını istiyor iseniz kendiniz için en uygun olansaç bakım ürünlerini de kullanmayı tercih etmelisiniz.

Saç kırıkları saçlarınyıpranmasından kaynaklı olarak olmasından dolayı sizler de saçlarınızı toparlariken sıkı bir şekilde yapmak yerine biraz daha düzgün bir şekilde yapar vehafif gevşek bir şekilde yapmayı tercih eder iseniz kısa süre içerisinde yeralan kırıklar yok olacaktır. Kırıkların olmaması için saçlarınızı kuru birşekilde taramak yerine hafif ıslatarak tarar iseniz o zaman göreceksiniz kisaçlarınızda oluşan kırıklar bire bir azalma gösterecektir ve sizlerin desaçları oldukça istediğiniz güzel bir görünüme sahip olacaktır. Bunlarınötesinde sizler saçlarınızı saç kurutma makinesinin sıcak bölümü ile kurutmakyerine soğuk kısmı ile kurutmayı tercih eder iseniz o zaman daha az olan biryıpranma oluşacaktır. Sizler ne kadar dikkat eder iseniz edin sıcak havasizlerin saçlarınızın oldukça yıpranmasına neden olacaktır.

Saçlarınızınuçlarını duşta iken fazla ovuşturmak yerine elleriniz ile masaj yaparak yapmayıtercih eder iseniz o zaman saçlarınızın hem oldukça sağlıklı olacağını hem dekırıkların kısa sürede de yok olmaya başlayacak olduğunu gözlemleyebilirsiniz. 

Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder