Seks Hayatınızı Renklendirmenin Yolları

1 oy, Ortalama : 5,00/5
Seks Hayatınızı Renklendirmenin Yolları

Bir çok kadın eşini elinde tutmak onu mutlu etmek ve sevildiğini hissetmek için seks oyunlarına başvurur.

Bu durum erkeklerinde çoğu zaman hoşuna giden bir yoldur. Seks hayatının ilişkilerdeki önemi açısından ise bu tür renkli fanteziler oyunlar ilişkiyi canlı tutmak içinde etkilidir.

Güzel bir romantik akşam yemeği yemek belki klasikleşmiş bir ambiyans olsa da müzik mumlar ve bir kadeh şarap kadınların hala sevdiği anlardır.

Bu anı daha da renkli hale getirmek için yemeğin sonuna doğru birlikte edilen dans ve sonrasında bedenlerin birleşmesi ile yaşanacak bir seks sahnesi.

Neden seks oyununuza orada devam edilmesin özellikle dans sonrası alev alan bedenlerin yarı soyunuk olarak bir çırpıda açılan masada devam etmesi sanırım hızlı bir seks yaşanmasına sebep olacaktır.

Tabi ki bu anı sonuca odaklı olmaktan çıkartıp uzun soluklu ve hatırda kalacak hale getirmek çiftlerin elinde.

Araba ile dışarı çıkmayı teklif ettiğiniz bir akşam biraz loş biraz tenha bir yerde arabayı durdurup çapkınlık yapan kaçamak gençler gibi arabanın koltuğunu yatırın ve eşinize orada oral seks yapmaya başlayın.

Bu çılgınlığınız ile yaşanan hızlı seks belki de oldukça heyecanlı olacaktır.

Yakalanma korkusu alınan hazzı daha da ikiye katlayacaktır.

Yatak odasının ilişkiniz için uygun olması size seksi çağrıştırması aslında dekorasyon açısından önemlidir.

O yüzden komidinlere konan abajurlara kırmızı ufak ampuller yerleştirin ve odanın her bir yerine mumlar yakıp sonra en seksi iç çamaşırlarınızı giyip bir mazeretle eşinizi odaya çağırın.

İster kendinizi bağlatıp tamamen kendinizi eşinize bırakın ister onu bağlayıp kendisini size bırakmasını isteyin her iki türde de eşiniz çok mutlu olacaktır.

Seks sırasında farklı meteryaller kullanmanız veya fantezilerinizi gerçekleştirmek için birbirinize sorarak içinden geçen ama gizli kalmış bu istekleri öğrenerek güzel bir seks oyunu yaşamakta sizin için unutulmayacak iyi bir deneyim olacaktır.

Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder