Sirke ile Hızlı Saç Uzatma Yöntemleri

0 oy, Ortalama : 0,00/5
Sirke ile Hızlı Saç Uzatma Yöntemleri

Uzun ve sağlıklı saçlara kavuşmak için yapılması gereken en önemli uygulama sirke ile yapılandır sirke saçlarınızın hızlı uzanmasını sağlar ve hacimli, parlak doğal bir rengin oluşmasına yardımcı olur. Ayrıca sirke suyu saç derisinin de ki kepeklenme, pullanma ve kaşıntıya iyi gelir. Sirke ile farklı şekillerde hızlı saç uzatma yöntemleri vardır.

Saç uzatmak için ilk uygulamamız sirke ile saç diplerinize sirke suyunu uygulamak olsun, ilk önce saçlarınızı tarayın, saçlarınızı tutamlar ayırın ve yarım çay bardağı sirke suyuna yarım bardak su ilave edin önce saç diplerinize iyice uygulayın ve sonra tutamlar ayırdığınız saçlarınıza uygulayın 20*25 dakika kadar sirke saçlarınız da kalsın sonra saçlarınızı yıkayın.

Sirke suyu ile saçlarınızı yıkayın, duşa almadan önce bir su bardağı sirke suyu içine iki su bardağı su ilave edin saçlarınızı bu suyla ıslatın tüm saçlarınız ve saç deriniz bu su ile ıslansın 15-20 dakika kadar sirkeli suyu saçlarınız da beklettikten sonra saçlarınızı yıkayın. Bu uygulamayı haftada iki defa ve 2-3 hafta düzenli olarak devam edin.

Sirke başka bir uygulama daha haftada 2-3 defa ve 3-4 hafta boyunca saç derinize iki yemek kaşığı kadar sirke uygulayın bir parça pamuk ile sirkeyi saç derinize ya da ellerinize saç derinize uygulayın ve uygularken masaj yapın. 10-15 dakika kadar saç deriniz de beklettikten sonra saçlarınızı yıkayın.

Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder