Sırt Dekolteli Gelinlik Modelleri

0 oy, Ortalama : 0,00/5
Sırt Dekolteli Gelinlik Modelleri

Her genç kadının hayalinde şık bir gelinlik giymek vardır. Her kadının hayalini süsleyen gelinlik modeli ise farklıdır. Bazı kadınlar sırt güzelliğini ön plana çıkarmak için sırt dekolteli gelinlik modellerini tercih ederken bazıları ise göğüs dekoltesine ağırlık vermeyi tercih eder.

Her vücut tipine ve yapısına göre uygun farklı gelinlik modelleri vardır. Zarafetinizi ön plana çıkaracak modern ve şık bir gelinlik istiyorsanız sırt dekolteli gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz.

Balık formunda tasarlanmış bu modelleri, özellikle de vücuduna güvenen kadınlar tercih ediyor ve bu modeller, kadınların vücudunun daha ince ve güzel görünmesini sağlıyor.

Sırt dekolteli gelinlik modellerinde kullanılan taş işlemeler ve dantel detaylar, gelinliğe farklı bir hava katıyor. Şık ve modern görünmenizi sağlayacak bu gelinliklerle yılın en güzel gelini dahi olabilirsiniz.

Sırt dekolteli kabarık gelinlik modelleri de bu sezon en çok tercih edilen gelinlik modelleri arasında yer alıyor. V şeklinde gelen sırt dekoltesi, sırtın çok daha güzel ve ince görünmesini sağlıyor.

Özellikle de Fransız danteli ile süslenmiş dekolteler, gelinliğe çok daha şık ve gösterişli bir hava katıyor. Pek çok kadının en güzel gününde severek tercih ettiği bu modeller, her yaşa ve her vücut tipine uygun olarak tasarlanıyor.

Özellikle de beyaz payetlerle ışıltı katılan danteller 2019 gelinlik modasında sıkça göze çarpıyor. 

Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder