Sivilceler İçin Bitkisel Doğal Tonik

0 oy, Ortalama : 0,00/5
Sivilceler İçin Bitkisel Doğal Tonik

Sivilceler ergenlikte özellikle sorun olmaya başlayan ve bu sivilceler ileri ki yıllar da devam eden bir sorundur. Yağlı cilt tiplerin de bu sorun daha tehlikeli olmakta sivilcelerin intaplanmasına kadar gitmektedir. Fiziksel olarak da kişinin kendini kötü hissetmesine neden olur. Sivilcelerden kurtulmak için birkaç uygulama vardır. Bu uygulamaları sorunlu olan bölgeye uygulayın ve sivilcelerinizi kurumasına ve sonrasın da ortadan kalmasını sağlayacaktır.

Sivilceler için bitkisel tonik, bir tatlı kaşığı karbonat, bir tatlı kaşığı limon suyu, bir tatlı kaşığı zeytinyağı bunları bir kasede iyice karıştırın ve cildinize uygulayın özellikle sivilcelerin olduğu bölgeye iyice uygulayın 20-25 dakika kadar cildiniz de bekletip ardın da ılık su ile yıkayın. Bu toniği haftada 2-3 defa 4-5 hafta düzenli olarak uygulayın.

Bir adet salatalık, bir adet yumurta akını ve bir yemek kaşığı limon suyu , ilk önce salatalığı rendeleyin ve içine limon suyunu ve yumurta akını da ekleyip iyice karışımını sağlayın. Ardın da yüzünüze uygulayın ve tüm yüzünüzü uygulayacak şekil de bu toniği uygulayın. 30 dakika kadar bekletip ılık su ile yıkayın. Bu maskeyi hafta da 2 defa ve 4-5 hafta bu toniğe devam edin. Sivilceler için sebze ağırlıklı beslenin, gün de 2 litre su için. Makyajı cildiniz de uzun süre bekletmeyin ve makyajınızı gül suyu ile çıkartın. Hafta da iki defa salatalık sabunuyla ile yüzünüzü yıkayın. 

Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder