Siyah Noktalara Ne İyi Gelir ?

0 oy, Ortalama : 0,00/5
Siyah Noktalara Ne İyi Gelir ?

Hemen her cilt için bela olan siyah noktalar özellikle burun ve burun çevresi çene de en çok oluşan yerlerdir bu bölgeler çabuk yağ salgılandığı da çevresel faktörlerin etkisi ile de siyah noktalar oluşur siyah noktalar için birkaç yöntem ile bu sorunuz da kolayca kurtulabilirsiniz.

Limon suyu ve bal ile siyah noktalar hiç bu kadar kolay geçmemiştir diyeceksiniz.

Yapmanız gereken bir yemek kaşığı bal ve iki yemek kaşığı limon suyunu iyice karıştırmak olsun ardın da dudaklarınız ve göz ve göz çevreniz hariç yüzünüze sürün bu maskeyi parmak uçlarınızla yapın.

Yyaparken yavaş yavaş masaj yapın 20-25 dakika kadar bekletin yüzünüz de sonra yıkayın ve bu maskeyi hafta da 3 defa yapın ve 3 hafta boyunca düzenli olarak yapın.

Etkisini göreceksiniz siyah noktaların renkleri yavaş yavaş açılacak ve en son siyah noktalar da eser kalmayacaktır.

Kil ve yumurta akı, bir yemek kaşığı kil ve iki yumurtanın akı iyice karışımını sağlayın ve maske kıvamına gelince cildinize uygulayın.

15-20 dakika kadar bekletin yüzünüz de ardın da ılık su ile yüzünüze yıkayın.

Haftada iki defa ve 4 hafta boyunca devam edin.

İsterseniz bu maskeleri sadece siyah nokta olan yere de uygulayabilirsiniz ama bu maskeler hem kırışıklara, hem ciltteki lekelere, yağ dengeleyici özelliklere sahiptir.

Önerimiz size tüm yüzünüze uygulamamızdır ve iyi sonuç almak için düzenli olarak bu maskeleri uygulamak olsun sabırlı olun siyah noktalar inatçı bir cilt sorunudur. 

Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder