Tek Askılı Elbise Modelleri

0 oy, Ortalama : 0,00/5
Tek Askılı Elbise Modelleri

Elbise modellerinden straplezi giymeye çekiniriz, amastraplezin sağladığı özgürlük ve şıklıktan da yararlanmak isteriz. İki tarafıaskılı olan elbiselerin sıradanlığından da sıkılırız belki. Daha farklı olsunisteriz, ortada bir yol bulsun. Hem rahat kullanılsın hem daha şık olsunisteriz değil mi? Bunlara çözüm olarak sunabileceğimiz bir modelimiz var. Enşık akşamların en gözde kadını siz olabilirsiniz, herkesin sıradan straplezgiyindiği elbiselerde sizi farklı kılan bir elbise modeli seçebilirsiniz.

Bumodel tek askılı elbiselerdir. Tek askılı elbiselerin tek omuz detayı abiyeolarak süslendiği zaman daha farklı bir elbise modeli olmaktadır. Tek askılıelbiseler, daha dikkat çekicidir. Omuz detayında yer alan fiyonk detayı, taşdetayı, payet detayı her zaman tek askılı elbiseye daha farklı bir havakatmaktadır. Tek askılı elbise hem straplez elbiselerin çekiciliğini alır hemde askılı elbiselerin rahatlığını alır. Bu model günümüzde en çok tercih edilenmodellerden biridir.

Tek askılı elbiselerde, şifon kumaş kullanılırken en çoktercih edilen modellerden birisi balık modellerdir. Balık model elbiselerintaşıdığı tek askıların üzerinde duran fiyonklar elbiseyi daha da cazipkılmaktadır. Bordo, siyah, lacivert, kırmızı, mor renklerinde tercih edilen buelbiseler özel akşamlarda çok tercih edilen modellerden birisidir. Tek askılıuzun kollu elbiseler de dikkat çekici asi bir görünüm kazandırmaktadır. Tekaskılı, kloş eteğe sahip elbiseler de hoş ve sade bir güzelliğe kavuşmanızısağlayacaktır. Son olarak; saten elbiselerde de tek omuzlu detay düşünülmüştür.Bu tek omuz ve üst kısmı drapelerle süslenen elbiseleri sizler de tercihedebilirsiniz. Pudra pembesi, krem, sarı, pastel tonlara sahip renkler de tekaskılı elbiselerde tercih edilmektedir.

Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder