Ten Rengini Beyazlatan Bitkisel Maske

0 oy, Ortalama : 0,00/5
Ten Rengini Beyazlatan Bitkisel Maske

Ten rengini beyazlatmak için yapılması gereken ilk şey bitkisel maskeleri kullanmak olsun bitkisel maskeler cildinizi istediğiniz beyazlığa gelmesini sağlayacaktır ayrıca ten renginiz açılacak ve oluşan ciltteki lekelere, sivilcelere ve kırışıklara iyi gelecektir. Yapılan araştırmalar da ten rengini açan ve ciltte ki sorunlara da çözüm bulan bitkisel iki mükemmel maske ile istediğiniz tene kavuş aksınız.

Limon suyu ile mükemmel güzellik, iki limon suyunu bir kaseye alın ve içine limon suyu kadar su da ekleyin bu karışımı sabah ve akşam olmak üzere gün de iki defa bir parça pamuk ile yüzünüzü temizleyin 10 dakika kadar limon suyu yüzünüz de beklettikten sonra ılık su ile yıkayın limon suyu bir çok cilt problemine iyi gelmektedir. bu uygulamaya iki hafta boyunca devam edin ilk hafta günde iki defa ikince hafta günde bir hafta limon suyunu cildinize uygulayın.

Cilt renginizi beyazlatmak için ikinci bir uygulama da, karbonat ile yumurta akı karışımı, iki yumurta akını bir yemek kaşığı karbonat ekleyin iyice karıştırın ve sonra göz ve göz çevreniz, dudaklarınız hariç tüm cildinize uygulayın 25-30 dakika kadar bekletin maskeyi yüzünüz de ardın da ılık su ile yıkayın haftada iki defa bu maskeyi yüzünüze uygulayın ve 4-5 hafta düzenli devam edin ten renginiz istediğiniz beyazlığa gelinceye kadar devam edin. Ayrıca sirke suyu da cilt beyazlığı için yararlıdır hafta da 2-3 defa cildinizi yarım su bardağı sirke ve bir su bardağı su ile karışımı sağlayıp yıkayın.

Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder