Tesettür Etek Modelleri

0 oy, Ortalama : 0,00/5
Tesettür Etek Modelleri

Günümüzde tesettür için etek bulmak daha kolay. Çünkü;eskiden daha çok orta yaş üzeri kadınlar için uzun etekler mevcuttu ve gençkızlara pek uygun değildi. Tesettürlü bir genç kız uzun etek giymesigerekecektir. Bunun için de nerdeyse çoğu marka vardır. Bunlardan biri de “Sefamerve “ markasıdır. Her beden için etek modelleri mevcut olup aynı zamandakaliteli bir markadır.

Koyu fuşya, fermuarlı ve astarlı etek modeli dört mevsimgiyilebilecek bir modeldir. Aynı zamanda tafta kumaş olup özel günlerinizdegiyebileceğiniz bir modeldir. Aynı modelin parlament ve siyah renkleri debulunmaktadır. Başka bir model ise yine aynı markanın dantelli etek modelidir.Dantel kısmı lacivert olup alttaki kumaşı toz pembe rengindedir. Fermuarlı veastarlıdır. 36 bedenden 44 bedene kadar etek çeşitleri mevcuttur. Aynı modelinmürdüm, pembe, pudra ve bodro renkleri de bulunmaktadır.

Başka bir model iselastikli astarsız olup sade bir modeldir. Daha çok günlük hayatınızdakullanabileceğiniz bir modeldir. Bu modelin saks, pudra, haki yeşil, bordo,mercan, kırmızı, krem, lacivert ve siyah renkleri bulunmaktadır. Başka birmodel ise pileli etek modelleridir. Lastikli ve astarsız olan bu model aynızamanda hardal rengindedir. Bu modelin siyah, mor, fuşya ve mor renkleribulunmaktadır. Başka bir model ise çizgili kalem etek modelidir. Fermuarlı veastarlıdır. Piknik, cafe ya da marketlere gideceğiniz zaman giyebileceğiniz birmodeldir. Desenli olup daha çok mor renkleri barındırır. Uygun fiyatlarda olupher bedene hitap eden etekler bulunmaktadır.

Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder