Tesettür Hamile Giyim Modelleri

0 oy, Ortalama : 0,00/5
Tesettür Hamile Giyim Modelleri

Tesettürlü bayanlar, hamilelik sürecinde tercih edebileceğiürün çeşitlerinin az olduğunu düşünürler. Bu yazıda sayısız farklı modelde,tesettür hamile giyim modellerini sizlerin beğenisine sunacağız. Sizler debirbirinden farklı olarak hamilelik döneminizde hem günlük olarak tercihedebileceğiniz hem de özel günlerde kullanabileceğiniz hamile giyim ürünlerinibu yazıda detaylı olarak öğrenebileceksiniz.

Tesettür hamile giyim modellerinde ilk olarak günlük şıklığı düşünelim.Tesettürlü bayanların hamilelik dönemlerinde en çok tercih ettiği kıyafetlerdenbirisi tuniklerdir. Tunikler hem rahatlık bakımından hem de şıklık bakımındanhamilelik döneminde de çok tercih edilmektedir. Bu tuniklerde; kot rengi vemodeli, pastel tonlar, bordo ya da koyu renkler tercih edilmektedir. Tuniklerinön kısmı fiyonklu ya da sırt kısmında fiyonk belirtilerek şık ve hoş bir havayagirmenize katkıda bulunacaktır. Tunikler kullanım olarak çok rahattır.Tuniklerin altına pantolon giyerek, hem rahat hem de şık bir görünüme kavuşabilirsiniz.Hamile giyimde diğer bir tesettür giyim; elbiselerdir.

Hamile olaraktuniklerden sonra en sık kullanılan giyim olan elbiseler, içine kazak ya dagömlek giyilebilen sıfır kollu elbiseler olmaktadır. Bu elbiselerin göbek kısmıoldukça rahat bir genişlik sağlayan, renk ve model olarak sayısız çeşitliliksunan modeldir. Diğer giyim modellerinde; uzun kollu kazaklar ve gömlekleryerini almaktadır. Bu kazak ve gömleklerde göbek kısmı geniş kesimdeüretilirken, birbirinden canlı renk ve desenlerle süslenen gömlek ve bluzlerhamileler için her zaman kullanılan ürünlerden biri olacaktır. Alt giyim olaraktercih edebileceğiniz likralı pantolonlar da tunik ve gömleklerin altına tercihedebilirsiniz. Bol kesimiyle ve lastikli göbek kumaşıyla rahatlık ve şıklık kazandırmakiçin ön plana çıkacaktır.

Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder