Tesettür Pardesü Modelleri

0 oy, Ortalama : 0,00/5
Tesettür Pardesü Modelleri

Bir bayan için giyim konusunun en önemli bir diğer noktasıda tesettür olan giyim modelleridir. Tesettür olarak üretilen giyim ürünleriarasında hem dinimize uygun olan hem de bayanların dışarı çıkar iken daha rahatettikleri giyim ürünleri arasında bayan pardesü modelleri gelir. Tesettür içinpardesü modelleri her kesim bayan kendilerine uygun olan modelleri rahatlık ilebulabilmeleri amacı ile biri birinden farklı olan oldukça farklı pardesümodelleri de yer almaktadır.

Sizler için özel olarak üretilen pardesü modelleriarasında isteyen bayanlar için bilek boy isteyen bayanlar için de uzun olanmodelleri yer almaktadır. Bu pardesü modelleri arasında son yıllara etkili birşekilde damgasını vuran model olan Mevlana modeli isteyen bayanlar için sadeolan seçenekleri yer alır iken isteyen bayanlar için de oldukça süslü ve miniktaş işlemesi gibi olan modelleri yer almaktadır. Bu mevlana modellerinin yanısıra dar kesim olan modelleri de yine bayanlar için oldukça geniş olan ürünyelpazesi içerisinde yer almaktadır. Üzerilerinde yer alan minik taşişlemeleri, el işlemeleri, zımba modelleri de yine bayanlar için yeralmaktadır.

Sadece klasik kesim ile yetinmek istemeyen bayanlar için spor giyimmodellerinin olabilmesi amacı ile kot ve keten olan seçenekleri de yine biribirinden farklı olan modelleri ile yer almaktadır. İsteyen bayanlar içinşapkalı olan seçenekleri yanı sıra isteyenler için de yine aynı şekilde bebeyaka hakim yaka ya da kayık yaka olan modelleri de yer almaktadır.

Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder