Ünlülerin Diyet ve Egzersiz Tüyoları

0 oy, Ortalama : 0,00/5
Ünlülerin Diyet ve Egzersiz Tüyoları

Televizyon ekranlarında gördüğümüz birçok ünlü için dışgörünüş son derece önemlidir. Dış görünüşün bu kadar önemli olmasında sürekligöz önünde olmalarının rolü var. Peki, bu ünlüler nasıl bu kadar güzel vücuthatlarına sahip olabiliyor?
Veronica Mars isimli diziden tanıyacağınız Kristen Bell, arkadaşlarıylatırmanmak ya da frizbi oynamak gibi hareketli aktivitelerle eğlenerekzayıflıyor.

Su, hemen hemen tüm diyetlerin baş tacıdır. Suyun zayıflatma özelliğindenyararlanan ünlümüz Diana Sawyer, suyunu limon dilimleriyle tatlandırmayıseviyor. "Sex and the city" dizisinden Samantha Jones rolüyle tanıdığımız KimCattrall, pantolonunun içine giremediğinde zayıflaması gerektiğine kararveriyor ve pantolonun içine girene kadar spor ve diyet yapıyor. Mariska Hargitay ise çikolata ve cipsi bırakarak zayıflamış. MariskaHargitay'ın hayatında artık çikolata ve cips yerine kivi ve mango yer alıyor.

30 Rock adlı dizinin başrol oyuncusu Tina Fey'in 29 yaşına kadar şeker ve fastfood ile beslendiğine inanmak çok zor. 29 yaşından sonra tartıları dikkatealmaya başlayan Tina Fey, sağlıklı yaşam tarzını benimseyerek 35 kilo vermiş. İnanmanın çok zor olduğu bir başka isim de Jennifer Lopez. Jennifer Lopez,sağlıksız ne kadar yiyecek varsa hemen hemen hepsini tüketiyor. Ama Lopez'insırrı bunların miktarını iyi ayarlamasında.

Jessica Alba ise ailesindeki hastalıklardan dolayı sağlıklı bir yaşam tercihederek önlemini almış. Bu sayede hem sağlıklı bir yaşam sürdürüyor hem dedüzgün vücut hatlarını koruyor. Canı tatlı bir şeyler çektiğindeyse sağlıklı,küçük tatlıları tercih ediyor.

Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder