Uzun Saçları Güçlendirmenin Yolları

0 oy, Ortalama : 0,00/5
Uzun Saçları Güçlendirmenin Yolları

Uzun ve sağlıklı saçlara sahip olmak için yapmanız gerekenler evde kolayca yapabileceğiniz bitkisel yağlarla ve maske tarifleriyle uzun sağlıklı saçlara sahip olabilirsiniz.

Sirke suyuyla saçlarınızı daha sağlıklı ve güçlü saçlara sahip olabilirsiniz, yarım su bardağı sirke suyunu bir su bardağı sirke ile karışımını sağlayın ve saç diplerimiz ve saç uçlarınıza kadar uygulayın 20-25 dakika kadar bekletin ve saçlarınızı yıkayın bunu haftada iki defa yapın. 3-4 hafta boyunca sirke suyuna devam edin oluşan kepek, pullanma, kaşıntıya da iyi gelir daha sağlıklı saçlarının oluşmasını sağlar.

Zeytin yağı, yarım çay bardağı zeytin yağını saç diplerimizde başlayarak saç uçlarınıza kadar uygulayın ve 1 saat kadar bekletin ve ardında şampuanla duş alın bu uygulamayı haftada iki defa ve 3-4 hafta boyunca devam edin. uzun olan saçlarınızla taranması daha kolay olacak ve pırıl pırıl sağlıklı saçlarınızın oluşmasını sağlacaktır.

Yumurta ve bal karışımı, iki yumurta, bir tatlı kaşığı badem yağını iyice karıştırın, ve saç diplerinizi de başlayarak saç uçlarınıza kadar uygulayın ve saç diplerinize uygularken masaj yapın, bu masaj saç derinize nüfus etmesini sağlar. Bir saat kadar bekletin ve ardında şampuanla saçlarınızı yıkayın bu uygulamayı haftada iki defa yapın ve 3-4 hafta boyunca bu uygulamayı düzenli olarak uygulayın. Uzun olan saçlarınız taranması daha kolay olacak ve daha sağlıklı uzanması sağlayacaktır. 

Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder