Yatakta Mutlu Olmak İçin Yöntemler

0 oy, Ortalama : 0,00/5
Yatakta Mutlu Olmak İçin Yöntemler

Cinsel hayatınızda mutlu olmak erkeğiniz kadar sizin de orgazm olma konusunda sorunsuz bir ilişki yaşamanızdan geçmektedir.

Erkekler seks konusunda ne kadar özgüven sahibiler rahat ve anı yaşamanın tadını çıkartıyorlar sizde anı yaşamanın tadına varın ve özgüveniniz hep en üstlerde olsun ancak o zaman en mükemmel seksi siz yaşarsınız ve erkeğin yatağının da kalbinin de kraliçesi olursunuz.

Kendinizi her halinizle beğenin bırakın kusurlarınızla kafanızı meşgul etmeyi o sizi beğenmiş evinin kadını yatağının kadını yapmış.

Kendinizi başkaları ile mukayese etme gafletine kapılmayın. Erkeklerin seks konusunda tereddütleri sadece seksle ilgilidir.

Daha nasıl iyi olurum, erken boşalma sorunumla nasıl baş ederim gibi.

Sizde aynı kaygıyı taşıyıp kendinizi cinsel olarak aşmaya çalışın ki seks hayatınız iyi olsun bu hem sizi hem de eşinizi mutlu ederken vazgeçilmez olmanızı sağlar.

Kafanda korkularla yaşamaktan ona yetememekten korkarak yaşamaktansa, bunlarla yüzleş ve artık seni tatmin ettiği için mutlu olan ve kafasında bir soru işareti olmayan eşiniz gibi içiniz rahat olsun.

O nasıl sizi tatmin ettiği için kaygı taşımıyor yetersizlik duygusu hissetmiyor kendine güveniyorsa sizde aynı şekilde kendinize güvenmeye başlayın yoksa kendi korkularınızın içinde zamanla boğulur ve seksten uzaklaşmanıza sebep olur.

Seksten uzaklaştıkça eşinizi kendinizden uzaklaştırır ve sorunlu bir ilişki yaşamaya başlarsınız.

Erkeğine nerede nasıl dokunacağını bilirsen onun tüm bedenini bilmek için fırsatları değerlendirir ve onun bile ilk defa hissettiği zevk noktalarını keşfedersen, oral seksi severek yaparken kendine de oralseks yapılmasına sınırlar koymaz ön sevişmeyi eğlenceli bir hale getirirsen, sevişme anında tüm bedeninle eşlik edersen, orgazm olduktan sonra yataktan hemen kalkıp banyoya koşturmakyerine ona sımsıcak sarılıp anın büyüsünü yaşarsan, yatakta kendinde mutlu olurken mutlu etmenin hatta erkeğinin gözünde dünyanın en eşsiz ve mükemmel kadını olman mümkün.

Erkeğin kalbine giden yol midesinden geçiyor dense de bence iki ayak arasından geçiyor demek daha doğru olacaktır.

Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder