Yazlık Şifon Bluz Modelleri

0 oy, Ortalama : 0,00/5
Yazlık Şifon Bluz Modelleri

Mis gibi bahar aylarında, güneş dolu yaz sıcaklarında nelergiyeceğiz? Bu sorunun yanıtı işte tam da burada. Sizler yazın hem incegiyinmek, hem tiril tiril gezmek hem de şık olmak istiyorsanız güzel bluzleresahip olmanız gerekmektedir. Bu bluzler nasıl olmalıdır? Yaz sıcağında nasılgiyinmeliyiz? Bluzlerin altına neler giyilmelidir? Bu kadar soruya karşılıkmutluluk verici ve bilgilendirici cevaplar vermeye hazırız.

İlk olarak bu güzelbahar ve yaz zamanlarında her kadının gardrobunda kurtarıcıları vardır. Bukurtarıcılar da şifon bluz ve jean pantolonlardır. Bu kıyafetler gardrobunolmazsa olmazlarıdır. Yazın en çok tercih edilen şifon bluz modellerine daha ayrıntılı bir şekildegöz atmaya ne dersiniz?

Öncelikle yazlık şifon bluz modellerinin renklerindenbahsedecek olursak;beyaz, pastel tonlar, toprak tonları, mürdüm rengi, tabarengi, pembe, turuncu, yeşil gibi renkler bu yaz da mağazalarda hakim. Burenklerin kendinş gösterdiği ve şu anda da ön planda olan modeller var. Bumodellerden birisi yarasa kollu şifon bluz modelleri. Yarasa gibi geniş açıylainen kollarla efil efil yazın serinliğinde kaybolacaksınız.

Bu modelin dışında,ön kısmı pileli ya da asimetrik kesimli şifon bluzler de bu yıl en çok tercihedilen bluz modellerinden birisi olmuştur. Tek renk klasik şifon bluzlerinyanında, etnik desenlere sahip, toprak tonlarındaki şifon bluzler, puantiyelive leoparlı bluzler, bahar çiçekleriyle bezenmiş bluzler de giyilmek üzereüretilen ve mağazalarda biz kadınların beğenisine sunulmuş olan yazlık şifon bluzlerdendir.Yazlık şifon bluzler, kurtarıcı, en çok rahat ettiren, bir jean pantolonlar,bir kalem pantolon ve topuklu ayakkabıyla kombinlendiği zaman hem spor hem deklasik şıklık kazanmaya uygun yazlık kıyafet modellerindendir. Siz de mutlakahem sade hem desenli yazlık şifon bluz modelini gardrobunuzdabulundurmalısınız. 

Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder