Yeşil Renkli Uzun Elbise Modelleri

0 oy, Ortalama : 0,00/5
Yeşil Renkli Uzun Elbise Modelleri

Tekstil dünyasında bin bir çeşit kumaş, bin bir çeşit giysimodeli ve binlerce rengi kapsayan renk havuzu vardır. Kırmızıdan siyaha,beyazdan griye, yeşilden maviye bir sürü renk vardır. Bu renkleri herkes kendizevkine kullanır, kendi zevkine göre modeller uygular.

Bu sene en çok sorulan renk ise şüphesiz yeşil olmuştur. Kimi mezuniyeti için,kimi ilk randevusu için, kimi nişanı için, kim söz töreni için kimi de günlükkullanım için. Her ne için olursa olsun yeşil çokça sorulmakta ve talepedilmekte. Bu talep doğrultusunda uzun boy yeşil elbiseler sıkça sorulmakta veseçimi yapılırken çok sık kararsız kalınmakta. Bir model görüp acaba başkası davar mı? Diyerek düşünülmesi bu kararı etkilemektedir.

Öncelikle uzun giyecekseniz vücudunuza göre bir model seçmelisiniz.Renginiz yeşil olacaksa da ten renginize uygun olması gerekir. Yeşil renklielbise modellerine gelinecek olursa. Birden fazla modeli var hali hazırda. Eğervücudunuzu tanıyorsanız diktire de biliriz. Askılı, derin dekolteli,omuzlarında vatka ve bacakta derin yırtmaçlı dalgıç kumaştan yapılan uzunelbiseler, Sırt dekolteli uzun elbiseler, sırt dekoltesi kafes biçiminde,yırtık vb biçiminde olan elbiseler, boynu tamamen taş kaplı, bel detayı kemerleortaya konmuş, bağlamalı olan elbiseler, boyu uzun olan gömlek elbiseler alttagiyilen şort ile çok güzel bir uyum sağlayabilir. Bu model yeşil elbiselertercih edilebilir. Eğer muhafazakar iseniz yırtmaçsız, bebe yaka yada yakadetaylı elbiseler, bel detaylı elbiseler, taşlı yada kesimiyle öne çıkan uzun elbisemodelleri tercih edebilirsiniz.

Düşüncelerini Yazabilirsin, Yorum Gönder